Forum: Anime Odcinki (Otaku, Manga, Anime, Cosplay, Drama)
Playery w odcinkach - Wersja do druku

+- Forum: Anime Odcinki (Otaku, Manga, Anime, Cosplay, Drama) (https://forum.anime-odcinki.pl)
+-- Dział: Informacje (https://forum.anime-odcinki.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+--- Dział: Prośby o upload ANIME & DRAMA (https://forum.anime-odcinki.pl/forumdisplay.php?fid=115)
+---- Dział: Prośby spełnione/Tematy zamknięte (https://forum.anime-odcinki.pl/forumdisplay.php?fid=162)
+---- Wątek: Playery w odcinkach (/showthread.php?tid=1678)

Playery w odcinkach - Wampirek - 03-02-2015

Czy istnieje możliwość dodania alternatywnych playerów do odcinków w serialach które posiadają wyłącznie 1 player ?? 

Próbowałem obejrzeć "Druagę no Tou the Aegis..." a tam jedynym playerem jest google a on mi się wiesza nawet jak próbowałem oglądać na 360-tce. Z innymi playerami byłbym w stanie oglądać anime (wystarczyłoby najwyżej chwilę poczekać na przebuforowanie) ale z googlem jest inaczej. Zupełnie tak jak to wygląda w przypadku sibneta (buforuje się tylko w trakcie oglądania).

Rozumiem już, że problemy z buforowaniem nie zależą "od was" tylko od hostingów na których przetrzymujecie pliki ale co zrobić w sytuacji, gdy ma się tylko 1 player i teoretycznie on działa (ale się wiesza) ?? Czy w takiej sytuacji jaka jest z googlem można prosić o reupload z opcją dodania alternatywnych odtwarzaczy ??

RE: Playery w odcinkach - Admin - 03-03-2015

Obecnie dajemy wszystkie serie jakie są na str w download i dodatkowy 1 player google, czyli to co jest na 1 np sibnecie będzie już na 2. Jeśli mielibyśmy znowu od nowa każda serie dawać w 2 alternatywny to kolejne pół roku prac...
Radzę wygooglować dlaczego tak ci tnie ten google lub zmienić przeglądarkę.
Jeśli chcesz jakąś serię by dodać na dodatkowy player to poproś na "Prośby o upload" dopisując że chcesz aby upload na dodatkowy wybrany player.

RE: Playery w odcinkach - Wampirek - 03-03-2015

Wygooglowałem problem a tam wszędzie piszą, że powinienem usunąć jedną z wtyczek (Adobe Flash Playera - tę zaistalowaną na kompie) żeby normalnie oglądać na chromie i tak zrobiłem. Na razie nie zacięło mi się odtwarzanie (na 720p) i odtwarza się normalnie. Tylko zastanawiający jest fakt, że chroma używam już od jakiegoś czasu (z tą wtyczką; nie pamiętam, żebym ostatnio ją "aktualizował") a problemy zaczęły się maksymalnie 2 tygodnie temu. I wcześniej również nie pojawiały się jakiś większe problemy.

Chrome się w tle aktualizuje może ci nie odpowiada najnowsza wersja lub grafika nie dostosowana jakoś do najnowszego flasplayera, zalecam tez wgrać najnowsze kodeki wideo k-lite Uśmiech

RE: Playery w odcinkach - Wampirek - 03-03-2015

(03-03-2015, 12:17 AM)Admin napisał(a): Obecnie dajemy wszystkie serie jakie są na str w download i dodatkowy 1 player google, czyli to co jest na 1 np sibnecie będzie już na 2. Jeśli mielibyśmy znowu od nowa każda serie dawać w 2 alternatywny to kolejne pół roku prac...
Radzę wygooglować dlaczego tak ci tnie ten google lub zmienić przeglądarkę.
Jeśli chcesz jakąś serię by dodać na dodatkowy player to poproś na "Prośby o upload" dopisując że chcesz aby upload na dodatkowy wybrany player.

Admin. Nie chodzi mi o to, żeby zmieniać odtwarzacze tylko o to, żeby była możliwość wyboru playera w odcinkach. Ze mam możliwość skorzystania w danym odcinku nie tylko np. z googla ale i z np sibneta. Który będzie 1 a który będzie drugi jest mi obojętne. Byleby była możliwość wyboru.

"Problem" zauważyłem, gdy zachciało mi się obejrzeć "Druagę" i tam był tylko google dodany. Nie sprawdzałem oczywiście wszystkich, ale zapewne tak było i z innymi odcinkami. W II sezonie "Druagi" zauważyłem, że jest też "VIDplayer" no ale jak wszyscy wiedzą jest on "tymczasowo wyłączony".

Większość serii ma do wyboru playery więc nie ma większego problemu z oglądaniem. Jedynie nieliczne serie mają ten problem. Głównie chyba te, w których dodawano odcinki, kiedy vk był "zablokowany" np "Druag'i" (coś tam takiego było, że dodawano głównie na googlu; może na innych też ale nie pamiętam). 

Mi też nie chodzi o to aby zmieniać odtwarzacze, każdy player to dodatkowe kilkadziesiąt min poświecenia, uploadujemy na min 3 playery a stare serie co kiedyś wrzucaliśmy tego się nie tyczą bo od niedawna mamy nowy system uploadu. Tak więc nie dodam do 11k odcinków z kilka nowych playerów np sibnet itp bo to by lata zajęło, obecne nasze wrzutki maja więcej niż 1 player ( co do sibneta na to już się nie upa bo psuja jakość i kasują odcinki)