Forum: Anime Odcinki (Otaku, Manga, Anime, Cosplay, Drama)
Witam, witam i o zdrowie pytam! - Wersja do druku

+- Forum: Anime Odcinki (Otaku, Manga, Anime, Cosplay, Drama) (https://forum.anime-odcinki.pl)
+-- Dział: Wszystko inne (https://forum.anime-odcinki.pl/forumdisplay.php?fid=109)
+--- Dział: Przedstaw się! (https://forum.anime-odcinki.pl/forumdisplay.php?fid=139)
+--- Wątek: Witam, witam i o zdrowie pytam! (/showthread.php?tid=1722)

Witam, witam i o zdrowie pytam! - KillShoot - 03-16-2015

Witajcie, witajcie, mieszkańcy... oj, nie ta kartka...

Cześć wam wszystkim!
Jestem KillShoot, lat 16. Trzy słowa opisujące moje zainteresowania? Metal, gry i anime.
To może od początku.
Metal - Tak, chodzi o muzykę, nie o surowiec. Choć z takim też zdarzyło mi się pracować Język
Czemu akurat taka muzyka? Lubię cięższe klimaty, ostre gitarowe riffy oraz tekst, który ma jakiś przekaz. Tak, muzyka metalowa takowy ma. Ulubione zespoły? Hunter i Frontside.
Prócz metalu słucham J-Rocka i rocka w wielu formach.
Jedziemy dalej z tym koksem!
Gry - Począwszy od klasycznych szachów, przez wymagające myślenia planszówki, takie jak Neuroshima Hex (Posterunek i NeoJungle rządzą! Duży uśmiech), karcianki, typu Hearthstone aż do uwielbianych przez wszystkich gier komputerowych.
Ulubione tytuły i serie?
Cała seria Fable - Bajkowy klimat, typowo angielski humor oraz świetna fabuła - Molyneux skradł tym moje serce
Cała seria Assasin's Creed - Skakanie po dachach i ciche zabójstwa. Uwielbiam to
Dark Souls - NO W MORDĘ JEŻA, PRZECIEŻ TEN FRAJER POWINIEN PAŚĆ!... Dobra, jeszcze raz.
Cała seria DMC - Stary Dante to był badass. W młodości chciałem być taki jak on Duży uśmiech
Oczywiście prócz tych, gram też w inne gry - na przykład teraz gram na PC w Fallouta 3, a na starym laptopie w klasyk - Wrota Baldura.
I ostatnia rzecz - Animu
Cóż... Tu nie ma co się rozpisywać - chyba każdy tu obecny je kocha.
Ulubione tytuły to Tasogare Otome X Amnesia, Highschool D x D i Soul Eater.

Co tam jeszcze powinienem powiedzieć o sobie?
Wg. znajomych i rodziny umiem rysować... Dobra, walić skromność, uważam że mam talent a moje rysunki są dobre Duży uśmiech
Uwielbiam pisać. Czy to ogólnie o wszystkim, czy też opowiadania. Na swoim ,,koncie" mam prolog oraz rozdział pierwszy mojego autorskiego opowiadania, pt. ,,Złodziejski Fach".
Jestem Grammar Nazi. Może nie aż tak bardzo, ale zwracam uwagę na ortografię.
Kocham, kocham i jeszcze raz kocham PBF'y. Jeżeli mi się uda, oraz jeżeli będą chętni, oczywiście, postaram się wrzucić tutaj jednego, a jeżeli się spodoba - może uda się coś więcej.
Moim ,,typowym" bohaterem w grach, PBF'ach i opowiadaniach jest mroczny elf imieniem Raymond. Obowiązkowymi elementami tej postaci jest czarny płaszcz do kostek oraz dwa, czarne miecze.

Cóż... A więc zacznijmy AMA (Ask Me Anything), postaram się odpowiedzieć na KAŻDE wasze pytanie. Niech stracę...

RE: Witam, witam i o zdrowie pytam! - Command DDOS - 03-16-2015

Witaj człowieku Mówie że ortografia i interpunkcja w moich postach nie istnieje .Wracajac do naprawde długiego przywitania sie, jak tu trafileś ? Uśmiech jakie miasto zasilasz ? Oczko

RE: Witam, witam i o zdrowie pytam! - Rogal - 03-16-2015

Witamy, co prawda jest osobny wątek od powitam ale co tam. Mówisz że piszesz ( w sumie ja podobnie), a więc jakiego to gatunku powieść doczekała się prologu i pierwszego rozdziału?

RE: Witam, witam i o zdrowie pytam! - KillShoot - 03-16-2015

@Command
Cóż... Zasilam pewną wieś ok. 20 km od miasta Uć. Takie duże miasto, mamy Atlas Arene, Konwentt, Kitsunebu...
Jak tu trafiłem? Po prostu - szukałem serwisu, gdzie mógłbym ściągać anime, ponieważ swego czasu używałem Otaku Helpera. No i tak postanowiłem założyć tutaj konto.
@Rogal
Wiem, wiem, że jest, ale wiesz, trzeba się wybić Uśmiech
Otóż moje opowiadanie jest w klimatach fantasy, a nawet dark-fantasy.
Aktualnie mam jednak "zastój" i nie mogę nic wymyśleć ;__; W najbliższym czasie mam zamiar napisać coś podchodzącego pod horror.

Btw. Zalogowanie się tutaj na mojej Xperii X8 jest NAPRAWDĘ trudne.
W ogóle, kojarzycie może, czy ktoś na tym forum gra/ł w PBF'y?

RE: Witam, witam i o zdrowie pytam! - Command DDOS - 03-16-2015

(03-16-2015, 10:00 PM)KillShoot napisał(a): @Command
Cóż... Zasilam pewną wieś ok. 20 km od miasta Uć. Takie duże miasto, mamy Atlas Arene, Konwentt, Kitsunebu...
Jak tu trafiłem? Po prostu - szukałem serwisu, gdzie mógłbym ściągać anime, ponieważ swego czasu używałem Otaku Helpera. No i tak postanowiłem założyć tutaj konto.
@Rogal
Wiem, wiem, że jest, ale wiesz, trzeba się wybić Uśmiech
Otóż moje opowiadanie jest w klimatach fantasy, a nawet dark-fantasy.
Aktualnie mam jednak "zastój" i nie mogę nic wymyśleć ;__; W najbliższym czasie mam zamiar napisać coś podchodzącego pod horror.

Btw. Zalogowanie się tutaj na mojej Xperii X8 jest NAPRAWDĘ trudne.
W ogóle, kojarzycie może, czy ktoś na tym forum gra/ł w PBF'y?

na pewno jacyś ludzie grali np. Rogal Duży uśmiech 
ba nawet chcemy taki pbf zrobić ale jest zastój organizacyjna więcej tutaj Click

RE: Witam, witam i o zdrowie pytam! - KillShoot - 03-16-2015

Ohoho, kolego, dzięki ci!
Jutro napewno obadam sprawę, bo bateria zdycha :X

RE: Witam, witam i o zdrowie pytam! - Rogal - 03-16-2015

W PBF-a grałem...aktualnie prowadzę nawet ze cztery mniejsze, chodź one służą głównie jako łącznik między sesjami RPGie (tak jestem MG). A co do tekstu z chęcią bym przeczytał jeśli nie masz nic przeciwko, w zamian oferuje swoje wypociny... ha nawet jest w czym wybierać ^^

RE: Witam, witam i o zdrowie pytam! - Bufallo - 03-17-2015

Zazwyczaj nie koncentruję się na witaniu nowych użytkowników, ale twój post jakoś wyjątkowo przykuł moją uwagę. Sam co prawda zdecydowanie wolę metal jako surowiec ( zwłaszcza biorąc pod uwagę mój kierunek studiów), jednak sądzę, że to dobrze, że ktoś otwarcie mówi o swoich zainteresowaniach, a po tym jak opisujesz swoje hobby można stwierdzić że wiesz ( lub chociaż potrafisz sprawiać takie wrażenie - co też nie jest złe o ile nie przejawia się to na styl " wiem wszystko i o wszystkim") o czym piszesz, za co plusik.
Jakieś pytania? Hmm... Może chciałbym się więcej dowiedzieć odnośnie twoich zainteresowań, czy też doświadczeń związanych z anime. Szczerze sam do końca nie wiem jakiej dokładnie odpowiedzi oczekiwałbym z twojej strony. Przydatnymi informacjami moga być sprawy związane z twoimi doświadczeniami, zaskoczeniami (tymi pozytywnymi oraz negatywnymi), czy też osobistymi preferencjami dotyczących anime oraz ich pierwowzorom tj. mangi, nowelki itp. które są często materiałem źródłowym dla naszych ukochanych seriali.
Oczywiście na większość tych pytań można odpowiedzieć także w utworzonych już tematach na forum, więc nie musisz spinać się na jeden długi post Uśmiech .
Na zakończenie:
Witam. Mam nadzieję że korzystanie ze strony oraz forum będzie dla ciebie niezłą frajdą Uśmiech

RE: Witam, witam i o zdrowie pytam! - KillShoot - 03-17-2015

@Rogal
Spokojnie, spokojnie, kiedyś na pewno wrzucę to tutaj. Kiedy prolog opisuję raczej cichą, dyskretną i przemyślaną akcję, to już rozdział I nastawiony jest raczej na walkę.
@Bufallo
Mangę próbowałem czytać raz, u kumpla, ale szczerze powiedziawszy nie umiem ich czytać Duży uśmiech
Z Novelkami sprawa jest inna, bo nigdy nie próbowałem.
Zainteresowania prócz napisanych powyżej? Cóż, uczęszczam na zajęcia karate, Shorin-Ryu, z Okinawy. Jest to tradycyjna odmiana, gdzie dozwolone jest prawie wszystko. Aktualnie zdaję na 5 kyu, to jest drugi zielony pas.
Tak to chyba nie ma nic innego... Język
I na zakończenie :
Dziękuję bardzo Duży uśmiech

RE: Witam, witam i o zdrowie pytam! - Natsumi12 - 03-17-2015

Widzę, że mamy identyczny gust jeśli chodzi o gry komputerowe (tylko ja oprócz wyżej wymienionych mam duży sentyment do serii The Elder Scrolls).