Forum: Anime Odcinki (Otaku, Manga, Anime, Cosplay, Drama)
Popads.net i reszta syfu - Wersja do druku

+- Forum: Anime Odcinki (Otaku, Manga, Anime, Cosplay, Drama) (https://forum.anime-odcinki.pl)
+-- Dział: Informacje (https://forum.anime-odcinki.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+--- Dział: Pytania / problemy (https://forum.anime-odcinki.pl/forumdisplay.php?fid=129)
+--- Wątek: Popads.net i reszta syfu (/showthread.php?tid=3250)

Popads.net i reszta syfu - Gumcajs - 11-19-2016

Panowie sorry ale to już krew zalewa i oczy łzami, 5 nowych okien z gównem reklamowym ? i tylko wystarczyło odświeżyć stronę główną, to jest totalne przegięcie, rozumiem wasz płacz że reklamy są po to by strona na siebie zarabiała, ale to już krew zalewa, przez ten cały syf, odświeżasz i nagle pięć okien nowych i z każdego co innego pierdzielenie z reklam istny mikser dźwiękowy, po 2 popads.net syf wirusowy od tego trzeba zacząć, kto wpadł na tak genialny pomysł by odnośniki reklam przez to zarzucać ? AVG to mi czasami płacze z powodu syfu który się ściąga z tych waszych reklam do tempu, ogarnijcie to bo to jest naprawdę tragedia....

RE: Popads.net i reszta syfu - tytanowyczop83 - 11-19-2016

Pobierz adblocka, to nie tylko na tej stronie są tak reklamy a na większości bez adblocka, ponadto 5 reklam nie wyskakuje w najgorszym wypadku 2 a jeśli masz więcej to możesz mieć jakieś programy na kompie które potrafią się same zainstalować po pobraniu czegoś.

RE: Popads.net i reszta syfu - PejPejowski - 11-19-2016

Co prawda adblock nie radzi sobie z tymi reklamami i rzeczywiście wyskakują max 2. Nie licząc tego to jest przesada co się dzieje...

RE: Popads.net i reszta syfu - karpato - 11-20-2016

Ale to oczywiście to Nasza wina Oczko)) Biedny adminek o niczym nie wie i żadnych reklam nie ma.

Na ało nie da się nawet kliknąć w coś bo wyskakuje 10 reklam pomimo 2 adblocków i antyvira.

RE: Popads.net i reszta syfu - Admin - 11-20-2016

Eeee, powtórzę po raz setny... Na AO występuje od nas aby 1 reklama wyskakująca, to co wyskakuje klikając na playery, jest od właścicieli tych hostingów plików wideo, i nie mam żadnej możliwości by je skasować.
Więc piszcie do tych serwisów streemujących, i ciekawe co wam odpiszą xD Ja jako Admin tez widzę te reklamy i mi też one się wyś, nie tylko wam... Ale niestety jeśli player spełnia nasze wymagania i normy, to przez reklamy nie planuję go się pozbyć.

RE: Popads.net i reszta syfu - Ers - 11-20-2016

Ale na stronie głównej AO nie ma playera. A bez adblocka wyskajue tam więcej niż jedna reklama.

RE: Popads.net i reszta syfu - Szyszka - 11-20-2016

1 reklama na stronę Game. Klikasz na liste masz jedną, klikasz na literkę masz drugą, klikasz na serie: trzecią, na odcinek: czwartą, na wybór playera: piątą ;p

RE: Popads.net i reszta syfu - Gumcajs - 11-20-2016

nie no bez przesady, ja rozumiem politykę reklam, dla tego adblocka mam na anime odcinki wyłączonego, ale czy włączony czy nie to fakty reklam się sypią, po drugie znalazłem scrypt do adblocka który to blokuje, ale skoro chce korzystać ze strony i chce by działała dalej, to czemu mam zabraniać wyświetlać się reklamą, lecz bez przesady i takiego wpychania na ryj reklam, niech sobie będą gdzieś tam po bokach, a nie że spamuje w nowych oknach i to trylionami, tylko przez to wolniej strona sama chodzi jak i nie potrzebnie mi to wpierdziela ram, i spamuje tempy jak i też virusy, chociaż AVG dostosowałem tak że tempy ma na bieżąco sprawdzać bo gdzie to już nie ma jakiegoś syfu, tym bardziej nie chciał bym by ktoś miał moje dane logowania np. od steam.
ale fakty jest taki że rok temu takiego syfu nie było a od pół roku użerać się z tym syfem to już męczące i to nieznośnie, istna kopia z anime shinde, chociaż w syfowaniu shinde się lepiej zna xd i raczej ich się nie da przebić puki co, lepiej by było zrobić zamiast tych namolnych reklam, na php blokadę odtwarzaczy jeżeli adblock jest włączony, a nie wpierdzielanie syfu.
jeżeli chciał bym syf mieć namolny to bym olał anime odcinki i wrócił do shinde, ale po woli też mam dosyć tej strony bo to już chore się zaczyna robić, więcej syfu reklamowego niż mam syfów na twarzy o.O

(11-20-2016, 02:16 AM)Admin napisał(a): Eeee, powtórzę po raz setny... Na AO występuje od nas aby 1 reklama wyskakująca, to co wyskakuje klikając na playery, jest od właścicieli tych hostingów plików wideo, i nie mam żadnej możliwości by je skasować.
Więc piszcie do tych serwisów streemujących, i ciekawe co wam odpiszą xD Ja jako Admin tez widzę te reklamy i mi też one się wyś, nie tylko wam... Ale niestety jeśli player spełnia nasze wymagania i normy, to przez reklamy nie planuję go się pozbyć.

ale za to to ja nie winie, chodzi mi o spam na głównej stronie, jak i na przeglądaniu po seriach, jest to naprawdę uciążliwe, bardziej od teściowej (której nie mam, całe szczęście)

RE: Popads.net i reszta syfu - Admin - 11-20-2016

(11-20-2016, 02:18 AM)Szyszka napisał(a): 1 reklama na stronę Game. Klikasz na liste  masz jedną, klikasz na literkę masz drugą, klikasz na serie: trzecią, na odcinek: czwartą, na wybór playera: piątą ;p

Nie moja wina, że ona działa 1 na podstronę, inne podstrony to inny już link i traktuje to jako osoba str..
Na głównej jest 1 i wszędzie ale ma ustawiony czas odnawiania się co kilkanaście sec. Zazwyczaj to starcza na przejście na kolejny odcinek itp.
Ja nie decyduje, jaki ona ma tryb pracy i dlaczego się wyś takie a nie inne reklamy.
//Edit: Reklamy są tak ustawiony by zawsze starczała na serwery które obsługują cała rodzinkę domen AO, w tym radio, dramy i wiele innych.
Niestety im większy ruch na str, tym są potrzebne co chwile lepsze serwery i muszę dokopywać specjalne parametry dla nich, bo admini serwerów się plują. Więc jest jak jest, byleby działało.
+ Opłaty programistyczne, bo nowe AO się samo nie zrobi.