Forum: Anime Odcinki (Otaku, Manga, Anime, Cosplay, Drama)
PROJEKT (INWESTYCJA) - POLSKI FILM/SERIAL ANIMOWANY - Wersja do druku

+- Forum: Anime Odcinki (Otaku, Manga, Anime, Cosplay, Drama) (https://forum.anime-odcinki.pl)
+-- Dział: Wszystko inne (https://forum.anime-odcinki.pl/forumdisplay.php?fid=109)
+--- Dział: Hyde Park (https://forum.anime-odcinki.pl/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Wątek: PROJEKT (INWESTYCJA) - POLSKI FILM/SERIAL ANIMOWANY (/showthread.php?tid=3318)PROJEKT (INWESTYCJA) - POLSKI FILM/SERIAL ANIMOWANY - Darksigil - 01-02-2017

Witam Państwa 

Poszukuję utalentowanych osób, które zaangażowałyby się w projekt tworzenia polskiego filmu/serialu animowanego. Niestety będąc fanem wszelkiego rodzaju animacji jestem zasmucony faktem, iż w Polsce nie produkuje się filmów animowanych, które można sprzedawać w rodzimym kraju lub zagranicą. 
W efekcie ja oraz moi przyjaciele biznesowi jesteśmy zainteresowani zainwestowaniem i stworzeniem rodzimej produkcji. Oprócz środków własnych postaramy się pozyskać środki zewnętrzne, które pozwolą zrealizować ten cel. Jednakże zdajemy sobie sprawę, że prowadząc własne biznesy, na których wyśmienicie znamy się. Będziemy mogli jedynie służyć kapitałem, wiedzą z dziedziny zarządzania finansami oraz gustem konsumenta. W związku z tym chcielibyśmy zebrać osoby, które pomogłyby nam zrealizować określony cel, gdyż zdajemy sobie, iż nie jesteśmy reżyserami, scenografami, dźwiękowcami czy grafikami. Po zebraniu odpowiedniej ilości osób oraz dogadaniu w danym gronie szczegółów powstania projektu zostanie powołana Sp. z o.o., która będzie odpowiedzialna za produkcje i dystrybucje.

Dlatego jeśli jesteście osobami, które mogą nam pomóc lub macie już jakieś swoje rozpoczęte projekty, ale brakowało wam wsparcia od osób trzecich zapraszamy do współpracy. Nie ukrywam, że w aktualnym momencie nie mamy nic prócz możliwości finansowych, ale z zaangażowania ludzi oraz ich pomysłów można zbudować co tylko się chce.

Na potrzeby pierwszego kontaktu lub zgłaszania swoich propozycji współpracy stworzyłem poniższy mail:
[email protected]


Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
Adam Sadowski


RE: PROJEKT (INWESTYCJA) - POLSKI FILM/SERIAL ANIMOWANY - Admin - 01-02-2017

A pisz pw, może coś pomogę Uśmiech