Forum: Anime Odcinki (Otaku, Manga, Anime, Cosplay, Drama)
Znacie jakieś anime Survival? - Printable Version

+- Forum: Anime Odcinki (Otaku, Manga, Anime, Cosplay, Drama) (https://forum.anime-odcinki.pl)
+-- Forum: Wszystko inne (https://forum.anime-odcinki.pl/forumdisplay.php?fid=109)
+--- Forum: Hyde Park (https://forum.anime-odcinki.pl/forumdisplay.php?fid=113)
+---- Forum: Poszukuję... (https://forum.anime-odcinki.pl/forumdisplay.php?fid=133)
+---- Thread: Znacie jakieś anime Survival? (/showthread.php?tid=3351)

Znacie jakieś anime Survival? - Aishin - 01-17-2017

Cześć! Czy znacie może jakieś dobre Survivalowe anime? Coś typu np. Btooom!/Mirai Nikki? Tak żeby była ocena przynajmniej 7 na MALu.

RE: Znacie jakieś anime Survival? - karpato - 01-17-2017

Wszystkie Danganronpy
Deadman Wonderland
Higurashi
Nawet Atak tytanów można podłapać pod survival.

Łatwiej bedzie jak podasz sw mala żebyśmy wiedzieli co oglądałaś/eś

RE: Znacie jakieś anime Survival? - PejPejowski - 01-17-2017

W sensie takie coś jak igrzyska śmierci czy jak tipy jak przeżyć w lesie, bo jak o to pierwsze chodzi to Sword Art Online, jest tam motyw przetrwania i wgl.

RE: Znacie jakieś anime Survival? - Aishin - 01-17-2017

(01-17-2017, 09:44 PM)karpato Wrote: Wszystkie Danganronpy
Deadman Wonderland
Higurashi
Nawet Atak tytanów można podłapać pod survival.

Łatwiej bedzie jak podasz sw mala żebyśmy wiedzieli co oglądałaś/eś

MAL-a nie mam dokończonego, tzn. nie dokońca pamiętam co oglądałem :D
Ale spróbuję wymienić co oglądałem:
Tytani, Btooom, Mirai Nikki, Dangaronpa, Kiseijuu (chyba można to zaliczyć), tg. I dalej nie pamiętam.

(01-17-2017, 09:47 PM)PejPejowski Wrote: W sensie takie coś jak igrzyska śmierci czy jak tipy jak przeżyć w lesie, bo jak o to pierwsze chodzi to Sword Art Online, jest tam motyw przetrwania i wgl.

Chodzi mi o motyw tak jakby "gry", w której gra się o przetrwanie.

RE: Znacie jakieś anime Survival? - badlajf - 01-17-2017

akuma no riddle

Higurashi to o życiu szkolnym na wsi, nie wiem czy ci się spodoba. Tak poza tym to Deadman Wonderland polecam mocno. Od siebie to Akuma no Riddle, typowo zabójcy chcą zabić cel i cel próbuje przeżyć. Another, pozycja moim zdaniem obowiązkowa, dzieci uciekają przed przeznaczeniem :V

(01-17-2017, 09:51 PM)badlajf Wrote: akuma no riddle

Porzuciłem po 2 odcinkach, ale spróbuję może jeszcze raz.

Omg, ale mnie olśniło, cała seria Fate jest o przetrwaniu, tylko jeden zdobędzie gralla!

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Trochę z tych anime oglądałem, więc chyba po prostu wyczerpałem wszystkie możliwe. Duży uśmiech Tak czy siak, dzięki. :p

(01-17-2017, 09:56 PM)PejPejowski Wrote: Omg, ale mnie olśniło, cała seria Fate jest o przetrwaniu, tylko jeden zdobędzie gralla!

O, Fate nie oglądałem, spojrzę! Duży uśmiech

RE: Znacie jakieś anime Survival? - Rogal - 01-17-2017

To takie już naciągane z tym Fejtem.

RE: Znacie jakieś anime Survival? - Kazen Tasogare - 01-17-2017

Imawa no Kuni no Alice - troje kumpli zostaje przeniesionych do innego świata, w którym muszą walczyć o przetrwanie.

Mahou Shoujo Ikusei Keikaku - jest bodajże 16 magicznych dziewczynek, ale przez "cięcia" w budżecie magii, musi zostać tylko 8. Kto zbierze najwięcej cukierków, ta zostaje, lecz w trakcie "turnieju" zasady powoli się zmieniają...

Umineko no naku koro nii - Dość zamożna rodzina urządza sobie zjazd rodzinny na swojej rodzinnej wyspie, gdzie... dochodzi do morderstwa seniora.Trochę krwi, trochę walk z demonami i wiedźmami i ich sługami. Czyli wszystko czego chcesz w survivalu.

Another - Pewna klątwa wisi nad pewną klasą. W wyniku, której uczniowie i ich bliscy umierają w dość niejasnych okolicznościach albo po prostu... przez pech. Nikt do końca nie wie, jak ona działa. I tu się nasuwa pytanie. Uczniowie odkryją jak działa klątwa i ją powstrzymają? Czy może klątwa zabije ich wszystkich?

Corpse Party: Missing Footage - grupka przyjaciół zostaje zamknięta w starym oddziale szkoły i to na dodatek w innym wymiarze. Zmierzą się tutaj z własnymi lękami, psychozą oraz z tymi, którym nie udało się wrócić. Jaki będzie tego finał?

Gakkougurashi! - Bohaterkami tego anime jest czwórka dziewcząt, które mieszkają w szkole, która została opanowana przez ich kolegów/koleżanki-zombie. Czyli niewiele mówiąc survival z zombiakami.

Gantz - Dwójka uczniów, w sumie dawnych kolegów ginie w metrze, próbując ratować bezdomnego, który spadł na tory. ALE! Wcale nie giną, lecz zostają oni odrodzeni w tajemniczym pokoju, w którym spotykają innych "ocalonych". Na środku pokoju jest również wielka czarna kula, która oznajmia im, że mają od tej pory w wyznaczonym czasie zabić kosmitów mieszkających w mieście albo zginą...

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - Główny bohater ląduje w innym świecie, w którym poznaje pół-elfkę, która chwilę wcześniej uratowała go przed bandytami, w zamian za pomoc, nasz główny bohater Subaru, postanawia jej pomóc odnaleźć bardzo ważną dla niej rzecz. Poszukiwania prowadzą ich do pewnego kartelu w slumsach, gdzie... Subaru ginie z rąk nieznanego mu napastnika. ALE! To jednak nie jest jego koniec, gdyż cofa się w czasie do momentu przybycia do owego świata. O co tu chodzi? Czemu Subaru posiada tą umiejętność i... o co tu w ogóle chodzi?
Główny protagonista ginie w anime wiele razy, więc można to zaliczyć do Survivalu.